درباره بانوی من

داستان یک پرواز

بانوی من، فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی اصل

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی بانوی من بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی بانوی من در ابتدا یک کسب و کار کوچک خانگی بود که از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به فروش محصولات خود می کرد؛ به مرور زمان تصمیم گرفتیم که محدوده فعالیت خودمان را از سطح شهرستانی که در آن ساکن هستیم افزایش بدیم و با ایجاد یک سایت اینترنتی به خودمان جرات بلند پروازی های بیشتر را دادیم. بله! ما جرات کردیم چرا که تصمیم داریم به بهترین خود تبدیل بشویم.

زیبایی و سلامت شما ؛ تعهد ما

انواع لوازم آرایش مثل لاک، رنگ مو، لوازم آرایش لب، چشم، صورت و... همگی در فروشگاه بانوی من موجود هستند. همچنین محصولات بهداشتی مثل انواع شامپو، کرم، ماسک صورت، ضد تعریق، ماسک مو  و...، انواع لوازم شخصی برقی، ست هدیه، بهترین انواع عطر و اسپری، انواع زیورآلات طلا و نقره مثل سرویس طلا، سرویس نقره و... به همراه وسایل مراقبت شخصی طبی در گروه زیبایی و سلامت بانوی من قرار می‌گیرد.

بازخوردها